Srpen 2008

New Style

31. srpna 2008 v 22:26 | tar-Rhiannonn |  Ostatky
Haj,
nový vzhled vytvořila Carmen, odkaz na její stránky je hezky podle pravidel hned někde nalevo u ostatních odkazů....
Původně jsem chtěla vytvořit vlastní, ale po 5 hodinách pitvoření* s jedním obrázkem jsem se na to kvajzla, že si zatím hodím tento a svůj udělám, až mi to půjde. :)
tar- Rhiannonn

Gallery: Oybin

26. srpna 2008 v 20:16 | tar-Rhiannonn |  Ostatní Art
Zdravím,
po pauze způsobené nepočítačovostí naší chalupy zas přidávám a opět trochu fotek... Doufám, že jste si užili krásné prázdniny a ...tak podobně. :)
Oybinská galerie - jeden z výletů mě zavedl do Německa, na středověký hrad, klášter, katedrálu, skály, hřbitov...a bůhvíco ještě :). Malé, úpravné a dokonale nudné a nezajímavé městečko Oybin má na skále nad sebou Skvost. Perlu. Drahokam. Briliant... ehm, Drahokam... :D (briliant by to byl, kdyby nebylo německé pečlivosti a Drahokam nehyzdili úpravná naleštěná stříbrná a dokonale kulatá a nestředověká zábradlíčka, betonové schůdky a malé zahradní solární ksindlíci - a drahá rádobystylová restaurace). Back to the topic. Drahokam - ano... :D Ani teď nenacházím příliš slov, kterými by se dalo vyjádřit, jaký pocit to byl...stát v gotické katedrále napůl vytesané do pískovce, napůl postavené, hledět nahoru a sledovat klenbu jak podpírá oblohu, sledovat slunce jak prochází dávno vysklenými okny... a k tomu poslouchat chorály, které jsou puštěné tak potichu, že několik chvil ani nevíte, že si to nepředstavujete.... Zbytek hradu je také fešný, ale to už známe. Zřícený středověký kostel, ten neznám. A proto asi nejvíc fotek odtamtud... Ano, byli tam i skály, lesy, skály, výhledy, propasti, skály atak podobně...a skály, ale ten kostel... Ten kostel... Nádhera a dokonalost. Prý ho stavěl ten samý týpek, co sv. Víta. ..ale Oybin se mi líbí víc. :)
V galerii jsou jen zmenšené verze, to kvůli 400kb (bývalo dokonce i 250) omezení velikosti obrázků. Všechny fotky z Oybinu najdete na mém deviantu. Odkazy jsou u každé fotky, jakož i odkaz na tento článek, abyste mi mohli zanechat komentář...
Jsem zvědavá, co povíte...
:) vaše tar-Rhiannonn
btw...příště snad konečně něco psaného :)